09107878078
ورود

پرسش های شما و توصیه های ما

چگونه یک کسب و کار آنلاین شروع کنیم

چرا داشتن وب سایت برای هر کسب وکاریک ضرورت است؟

شبکه جهانی وب به یک ابزار بزرگ برای توسعه برای کسب و کارها و مشاغل تبدیل شده است. این روش ارزان ارتباطات تبدیل به بخشی از زندگی روزمره میلیونها نفر شده است. حضور در فضای مجازی جایی که تمامی مشتریان در آنجا حضور دارند ضروری است. داشتن وب سایت یعنی : دسترسی آسان، همیشگی مشتریان و مخاطبین شما با شماست.

هزینه طراحی وب سایت شامل چه مواردی است؟

1- ثبت یک دامنه که با این نام وب سایت شما مورد بازدید قرار می گیرد. مثلاً www.yourdomain.com

2-هزینه میزبانی وب (اجاره فضا یا Host در اینترنت) که صفحات وب سایت و ایمیل های شما را نگهداری می کند و قیمت آن بستگی به حجم فضای مورد نیاز و کیفیت آن بستگی دارد.

3-هزینه طراحی سایت و برنامه نویسی که بستگی به میزان عملکردو امکانات وب سایت شما دارد. توجه داشته باشد که تمام موارد فوق را می بایست از شرکت های معتبر و شناخته شده تهیه نمود

چه عواملی تعیین کننده قیمت وب سایت میباشد؟

عواملی زیادی می توانند در تعییت قیمت تاثیر گذار باشند.در زیر مهمترین موارد را با توجه به سابقه فعالیت خود در این زمینه برای شما دسته بندی نمودیم که عبارتند از

1-میزان بودجه ای که برای طراحی وب سایت در نظر گرفته اید
2-گستردگی موضوعی که میخواهید برای آن وب سایت را طراحی نمایید
3- وضعیت رقبای شما و گستردگی فعالیت آنها و اینکه آیا شما میخواهید با آنها وارد رقابت شوید یا خیر
4-برنامه ریزی و آینده نگری در ساختار فنی وب سایت
5- نوع وب سایت درخواست شده

شما از چه تکنولوژی و زبان برنامه نویسی برای طراحی وب سایت استفاده می کنید؟

سالها فعالیت در زمینه طراحی وب سایت و ارائه خدمات تخصصی و بهینه در زمینه فناوری اطلاعات و سیستم های تحت وب با استفاده از بروز ترین تکنولوژی هاو استانداردهای طراحی وب در جهان به ما امکان ارائه بهترین سرویسها و راهکارها برای حضور قدرتمند شما در فضای وب را می دهد

1-استفاده از زبان HTML5
2- استفاده از زبان CSS3 و افکتهای بسیار زیبا و کاربر پسند آن
3-استفاده از زبان asp.net برای طراحی تمامی سایتهای داینامیک
4- استفاده از دیتابیس MSSQL برای ذخیره سازی و بازیابی سریع و گسترده اطلاعات وب سایت شما
5- استفاده از نرم افزارهای گرافیکی مانند Photoshop, Illustrator, CorelDraw, Fireworks, InDesign و ... برای طراحی طرح گرافیکی بسیار زیبا و تاثیر گذار
6- استفاده از زبانهای Javascript و jQuery برای طراحی افکتها و افزودن قابلیتهای تعامل پذیری بیشتر با مشتری و ....

چگونه میتوانیم بهترین وب سایت را برای خود داشته باشیم؟

ما شعبه آنلاین کسب و کار شما را طراحی می کنیم و برای ارائه بهترین سرویس مشاورین و متخصصین ما در کنار شما و با همکاری شما سعی در طراحی بهترین وب سایت ممکن را دارند.

وب سایتها چگونه دسته بندی می شوند و وب سایت من میتواند جزء کدام دسته قرار بگیرد؟

به صور کلی دو دسته وب سایت در دنیا وجود دارد که عبارتند از :
1-وب سایتهای استاتیک
در این وب سایتها کاربران تنها میتوانند محتویات داخل وب سایت را ببینند و به اصطلاح گونه ای دیگر از بروشور ولی ورژن اینترنتی آن میباشد. بسیاری از شرکتها که معمولا محصولاتشان دائما در حال تغییر نمیباشد یا بروز شدن وب سایت چندان برایشان چندان مهم نمیباشد معمولا این نوع از وب سایتها را سفارش میدهند. البته بعضی از قسمتهای وب سایت البته با پرداخت هزینه جداگانه و کمک شرکت قابل بروز رسانی میباشد. چنانچه میخواهید فقط در فضای اینترنت باشید تا مشتریان بهتر شما را بشناسند میتوانید چنین وب سایتهایی را سفارش دهید. البته نباید توقع داشت با داشتن چند صفحه وب سایت در فضای اینترنت بخواهیم رتبه خیلی خوبی در موتورهای جستجو داشته باشیم و بازدید چنین وب سایتهایی بالا باشد.
2- وب ساتهای دینامیک
در نقطه مقابل سایتهای استاتیک وب سایتهای داینامیک توسط خود صاحب وب سایت قابل بروز رسانی میباشد. این بروز رسانی میتواند شامل اضافه نمودن صفحه – دیدن سفارشات و افزودن محصولات و صدها امکانات دیگر که خود شما میتوانید آن را انتخاب نمایید. به طور خلاصه در چنین وب سایتهایی بعد از زمان طراحی وب سایتتان تنها برای رفع مشکلات احتمالی و سفارش بخشهای دیگر با شرکت در تماس خواهید بود چراکه خودتان میتوانید تمامی کارها را به صورت آنلاین و تنها با داشتن اینترنت در هر نقطه ای از جهان با ورود به بخش اصطلاحا کنترل پنل یا حساب مدیریت مشاهده و تغییر بدهید.
رتبه بسیار عالی و داشتن تعداد صفحات بسیار زیاد در فضای شبکه جهانی اینترنت میتواند از مهمترین مزیت چنین وب سایتهایی باشد.

فضای هاست چیست؟

هاست به معنای میزبان است .هاست فضایی است که کدهاو اطلاعات سایت در آن قرار می گیرد در حقیقت این فضا بر روی سیستم کامپیوتری قرار دارد که همواره به اینترنت متصل است و لذا کاربران می توانند به آن وصل شده و اطلاعات شما را مشاهده نمایند.
شرکت هایی که خدمات میزبانی و یا هاستینگ ارائه می دهند از طریق نرم افزار های مختلف امکان تقسیم بندی و ارائه فضا های مختلف را برای کاربران فراهم می آورند و این امکان را به کاربر می دهند تا بتواند فضای خود را مدیریت نماید. شما بایستی هاست خود را مطابق نیاز فنی خریداری نمایید.
برای مثال اگر سایت شما با asp.net نوشته شده و از بانک اطلاعات MS-SQL استفاده می کند بایستی هاستی با همین امکانات خریداری نمایید. حال اگر برنامه های سایت شما با PHP , MYSQLنوشته شده است بایستی هاستی با این مشخصات خریداری نمایید.

بعد از طراحی وب سایت آیا امکان بهتر شدن رتبه در موتور جستجوی گوگل برای افزایش بازدید کنندگان وجود دارد؟

داشتن یک مغازه خوب در بهترین جا دلیل بر موفق بودن آن کسب و کار نمیباشد, تنها داشتن یک وب سایت حتی با قابلتهای بسیار بالا و کاربر پسند هم نمیتواند تعیین کننده اصلی باشد. باشد. لذا در زمان طراحی نهایت سعی مان را داریم تا وب سایت شما در موتور جستجوی گوگل بهترین رتبه را داشته باشد.همشیه این جمله را به یاد داشته باشید محتوا؛ جذب، افزایش وفاداری و فروش بیشتر

مدت زمان انجام وب سایت من چقدر خواهد بود؟

مدت زمان لازم برای طراحی وب سایت بطور متوسط 30روز می باشد. که شامل کد نویسی و طراحی ودیزاین صفحات و بار گذاری محتوی و تست وب سایت شما می شود.

طراحی وب سایت من توسط شرکت شما چه مزیتی خواهد داشت؟

1-رویکرد ما به طراحی وب کاملا ساختاری است. فرآیند تولید و توسعه به گونه ای طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود که هر پروژه در زمان و بودجه تخمینی تحویل داده شود.
2- رعایت اصول فنی و استاندارد ها دراجرای پروژه
3-پشتیبانی فنی مستمر